O nas

Treść bloku: 

Mamy przyjemność zaproponować Państwu ofertę jednych z najlepszych podłóg laminowanych na Polskim Rynku.

 

Piękne, modernistyczne, niewrażliwe, modne i łatwe w pielęgnacji - takie atuty charakteryzują nasze podłogi laminowane firmy ALSAFLOOR.

Dąb, sosna czy orzech – projektańci firmy ALSAPAN/ ALSAFLOOR - wiedzą to najlepiej i produkują autentyczne i perfekcyjnie odwzorowanie drewna natururalnego w laminacie.
Zmienia to pomieszczenia, nadając im charakteru i wartości, zapewnia przyjemną atmosferę mieszkalną i wpływa pozytywnie na jakość życia.
Nikt nie może oprzeć się niezwykłemu wyglądowi drewna. - prawie nie do odróżnienia od parkietu!

Różnica w stosunku do innych podłóg laminowanych dotyczy nie tylko wyglądu.
Laminat ALSAPAN/ ALSAFLOOR jest oprócz tego niezwykle wytrzymały i trwały,
na płytcie bazowej 12mm lub 8mm w klasie użyteczności 23/33 o najwyższej klasie scieralności AC6 i AC5.

Firma ALSAPAN/ ALSAFLOOR spełnia zawsze najwyższe wymagania jakościowe!

Oferujemy również wszelkie niezbędne i sprawdzone akcesoria renomowanych producentów Polskich.
Zapraszamy do naszego salonu paneli podłogowych firmy Alsapan, gdzie z pomocą wykwalifikowanych pracowników wybiorą Państwo idealna podłogę do swojego domu, mieszkania i firmy. Panele podłogowe oferowane w naszym salonie to najwyższa jakość i gwarnacja trwałości nawet na 35 lat.

 

 

Grafika: 
Treść bloku: 

 

 

Montaż paneli Firmy ALSAFOOR w systemie zamków 5G

 

PANELE ALSAPAN 12MM AC6 mają płytę bazową hdf w klasie użytkowej 23/33 A+ co zapewnia najwyższą odporność na wgniecenia, uderzenia i naprężenia. Ze względu na gęstość płyty bardzo dobre przewodnictwo ciepła w przypadku zastosowania panela na ogrzewanie podłogowe. Ciężar na m2 12kg.
Za sprawą ich wagi oraz grubości na poziomie 12 mm idealnie przylegają do maty wyrównującej, dzięki czemu niwelują też efekt odbijanych dźwięków.W części czołowej panel posiada uszczelkę 5G co niweluje efekt podnoszenia czołowych krawędzi, zabezpiecza je przed wilgocią i był problemem każdej podłogi. W standardzie laminat dpl+ (warstwa ceramiczna). Podłogi Alsafloor spełniają normy przeciwpożarowe en 13501-1 i wszystkie jakościowe normy europejskie iso 9001.

Panele ALSAFLOOR Firmy ALSAPAN EPI produkowane są z ogromnym naciskiem na stosowanie nowoczesnych technologii wykończenia, trwałości i łatwego montażu.

 

Całkiem niedawno większość Klientów bało się samodzielnego montażu paneli podłogowych.

 

Dlaczego?

 

Przede wszystkim technika montażu była dość skomplikowana.

 

Klienci obawiali się komplikacji podczas łączenia ze sobą paneli przy pomocy ścisków montażowych, możliwego uszkodzenia go przy poprawkach, chcieli uniknąć efektu podnoszenia się podłogi, klejenia jej, problemów z ustaleniem przerw i odstępów dylatacyjnych i związanego z podłogą montażu listew przypodłogowych.

 

Rozłączanie klasycznych paneli podłogowych to następny problem i w wielu przypadkach zostawały trwale uszkodzone i nadawały się tylko na odpad lub docięcie. Rozumiejąc klasyczną problematykę montażu paneli podłogowych, francuski producent ALASAPAN EPI ulepszył sposób układania paneli. Nowoczesna metoda szybkiego montażu paneli w systemie 5G nie wymaga stosowania kleju, pozwala na dołożenie panela do istniejącego rzędu, a montowanie całych rzędów należy do przeszłości.

 

Sprawia to że ułożenie staje się wyjątkowo wygodne.

Oszczędzamy więc kosztowny czas, który możemy spędzić z bliskimi.

 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu instruktażowego w systemie 5G

 

Treść bloku: 

Dostawa i montaż

Oferowane panele podłogowe dostarczamy na terenie całego kraju. Wieloletnie doświadczenie oraz wypracowane na przestrzeni lat kontakty i modele współpracy pozwlają zaoferować Państwu bezpieczny transport w atrakcyjnej cenie.

Dążąc do zapewnienia Państwu kompleksowej obsługi na najwyższym poziomie oferujemy również montaż zakupionych paneli podłogowych przez wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania z dbałością o każdy szczegół.

Naszą misją jest dostarczanie produktów i usług na najwyższym poziomie.

Grafika: