O nas

Mamy przyjemność zaproponować Państwu ofertę
jednych z najlepszych podłóg laminowanych na Polskim Rynku.
 

Piękne, modernistyczne, niewrażliwe, modne i łatwe w pielęgnacji - takie atuty charakteryzują nasze podłogi laminowane firmy ALSAFLOOR.

Dąb, sosna czy orzech – projektańci firmy ALSAPAN/ ALSAFLOOR - wiedzą to najlepiej i produkują autentyczne i perfekcyjnie odwzorowanie drewna natururalnego w laminacie.
Zmienia to pomieszczenia, nadając im charakteru i wartości, zapewnia przyjemną atmosferę mieszkalną i wpływa pozytywnie na jakość życia.
Nikt nie może oprzeć się niezwykłemu wyglądowi drewna. - prawie nie do odróżnienia od parkietu!

Różnica w stosunku do innych podłóg laminowanych dotyczy nie tylko wyglądu.
Laminat ALSAPAN/ ALSAFLOOR jest oprócz tego niezwykle wytrzymały i trwały,
na płytcie bazowej 12mm lub 8mm w klasie użyteczności 23/33 o najwyższej klasie scieralności AC6 i AC5.

Firma ALSAPAN/ ALSAFLOOR spełnia zawsze najwyższe wymagania jakościowe!

Oferujemy również wszelkie niezbędne i sprawdzone akcesoria renomowanych producentów Polskich.
Zapraszamy do naszego salonu paneli podłogowych firmy Alsapan, gdzie z pomocą wykwalifikowanych pracowników wybiorą Państwo idealna podłogę do swojego domu, mieszkania i firmy. Panele podłogowe oferowane w naszym salonie to najwyższa jakość i gwarnacja trwałości nawet na 35 lat.

Grafika: 

Wszystkie panele 12mm mają płytę bazową hdf w klasie użytkowej 33 a+ co zapewnia najwyższą odporność na wgniecenia, uderzenia i naprężenia. Ze względu na gęstość płyty bardzo dobre przewodnictwo ciepła w przypadku zastosowania panela na ogrzewanie podłogowe. Ciężar na m2 12kg.

Idealny nacisk na matę wyrównującą, zniwelowany efekt odbitego dźwięku. W części czołowej panel posiada uszczelkę zip'n'go co niweluje efekt podnoszenia czołowych krawędzi który był problemem każdej podłogi. W standardzie laminat dpl+ (warstwa ceramiczna). Podłogi Alsafloor spełniają normy przeciwpożarowe en 13501-1 i wszystkie jakościowe normy europejskie iso 9001.

 

Dostawa i montaż

Oferowane panele podłogowe dostarczamy na terenie całego kraju. Wieloletnie doświadczenie oraz wypracowane na przestrzeni lat kontakty i modele współpracy pozwlają zaoferować Państwu bezpieczny transport w atrakcyjnej cenie.

Dążąc do zapewnienia Państwu kompleksowej obsługi na najwyższym poziomie oferujemy również montaż zakupionych paneli podłogowych przez wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania z dbałością o każdy szczegół.

Naszą misją jest dostarczanie produktów i usług na najwyższym poziomie.

Grafika: