Klasa 33

Grafika: 
Panele przeznaczone do pomieszczeń użyteczności publicznej intensywnie użytkowanych
ZAPYTAJ O PRODUKT lub
Zamów telefonicznie +48 606 449 123

Panele podłogowe Dąb Lazurowy Alsapan z kolekcji Osmoze. Piękny bielony Panel z ciepłym przetarciem, w synchronicznej strukturze 3D z 4-stronną v-fugą, szerokości deski wynosi 192mm. Grubość tej kolekcji 8mm.

Panele te są w bardzo wysokiej klasie ścieralności AC5 i w klasie użytkowej 23/33, są antystatyczne i antyalergiczne.

Wyprodukowano we Francji przez AlsaPan EPI

ZAPYTAJ O PRODUKT lub
Zamów telefonicznie +48 606 449 123

Kolor 531 Marina z kolekcji Vintage to propozycja dla osób poszukujących niestandardowych rozwiązań.

Któż z nas nie śnił o pełnej przygód morskiej podróży i odkryciu dalekiego lądu. Panel ten po położeniu tworzy intrygujące przestrzenie a w połączeniu z bielą oraz niebieskim poczujesz powiew nadmorskiej bryzy i plażowy klimat. Jest to podłoga efektowna i nadal na czasie, nie tylko dla młodzieży. Możecie Państwo przywołać do domu atmosferę wiecznych wakacji i głębokiego relaksu.

ZAPYTAJ O PRODUKT lub
Zamów telefonicznie +48 606 449 123

Kolor 404 Zebra z kolekcji Vintage to propozycja dla osób poszukujących niestandardowych rozwiązań.

Panel ten wprowadza wielkie zmiany. Na pewno docenią go ludzie stawiający na surowe przestrzenie i wygodę. Bardzo dobrze komponuje się z materiałami industrialnymi takimi jak stal czy tworzywa sztuczne.

Taka podłoga dobrze sprawdzi się w miejscach typu loft, pomieszczeniach industrialnych bądź technicznych. Kolor ten nada dodatkowego charakteru w szarych sypialniach łączony z pastelowymi kolorami.

Parametry: AC5, 8mm, brak v-fugi, struktura matowa, HDF w klasie 33.

ZAPYTAJ O PRODUKT lub
Zamów telefonicznie +48 606 449 123

Panele podłogowe 626 Jersey z kolekcji Solid Plus to produkt który idealnie trafia w potrzeby wszystkich wymagających klientów.

Panel w strukturze 3D z wyraźnymi sękami przypominający deskę drewnianą w kolorze ciemnego antracytu, z założenia może być główną ozdobą wnętrza. Panel Jersey świetnie komponuje się z betonem, cegłą i białymi dodatkami. Nadaje oryginalny i surowy styl. Bardzo dobrze łączy się z elementami konstrukcyjnymi wnętrz, takimi jak metalowe filary lub schody.

Strony