Emisja A+

Grafika: 
Poziom emisji A+
ZAPYTAJ O PRODUKT lub
Zamów telefonicznie +48 606 449 123

Kolor 531 Marina z kolekcji Vintage to propozycja dla osób poszukujących niestandardowych rozwiązań.

Któż z nas nie śnił o pełnej przygód morskiej podróży i odkryciu dalekiego lądu. Panel ten po położeniu tworzy intrygujące przestrzenie a w połączeniu z bielą oraz niebieskim poczujesz powiew nadmorskiej bryzy i plażowy klimat. Jest to podłoga efektowna i nadal na czasie, nie tylko dla młodzieży. Możecie Państwo przywołać do domu atmosferę wiecznych wakacji i głębokiego relaksu.

ZAPYTAJ O PRODUKT lub
Zamów telefonicznie +48 606 449 123

Panele podłogowe 626 Jersey z kolekcji Solid Plus to produkt który idealnie trafia w potrzeby wszystkich wymagających klientów.

Panel w strukturze 3D z wyraźnymi sękami przypominający deskę drewnianą w kolorze ciemnego antracytu, z założenia może być główną ozdobą wnętrza. Panel Jersey świetnie komponuje się z betonem, cegłą i białymi dodatkami. Nadaje oryginalny i surowy styl. Bardzo dobrze łączy się z elementami konstrukcyjnymi wnętrz, takimi jak metalowe filary lub schody.

ZAPYTAJ O PRODUKT lub
Zamów telefonicznie +48 606 449 123

Panele podłogowe 625 Corfou z kolekcji Solid Plus to produkt który idealnie trafia w potrzeby wszystkich wymagających klientów Panel ten po położeniu do złudzenia przypomina podłogi drewniane w barwie ciemno szarej z zimnym brązem dzięki czemu pasuje idealnie do nowoczesnych loftów. Panel Corfou świetnie komponuje się z betonem i białymi dodatkami. Dla miłośników odważnych kreacji i prostoty nowoczesnych wnętrz. Nie tylko świetnie pasuje do mebli o zgeometryzowanych formach ale też dodaje wystrojowi oryginalności.

Strony