Alsafloor Solid plus 625 Corfou
Panele podłogowe

Alsafloor Solid plus 625 Corfou

Numer dekoru: 
625
Kolekcja:  Solid plus
Rozmiar: 
1286mm x 214mm
Wybarwienie:  Corfou
Grubość: 
12mm
Cena za m2: 
73,90 zł
ZAPYTAJ O PRODUKT lub
Zamów telefonicznie +48 606 449 123

Panele podłogowe 625 Corfou z kolekcji Solid Plus to produkt który idealnie trafia w potrzeby wszystkich wymagających klientów Panel ten po położeniu do złudzenia przypomina podłogi drewniane w barwie ciemno szarej z zimnym brązem dzięki czemu pasuje idealnie do nowoczesnych loftów. Panel Corfou świetnie komponuje się z betonem i białymi dodatkami. Dla miłośników odważnych kreacji i prostoty nowoczesnych wnętrz. Nie tylko świetnie pasuje do mebli o zgeometryzowanych formach ale też dodaje wystrojowi oryginalności. Jest to panel uwielbiany przez projektantów wnętrz dbających o wyjątkowy charakter współczesnych przestrzeni.

Producent zadbał o to, żeby panele sygnowane znakiem Alsafloor posiadały najwyższą jakość dzięki czemu można stosować je na szlakach komunikacyjnych z dużym natężeniem ruchu (np. do kuchni oraz przedpokoju). Firma Alsafloor zastosowała przemysłową płytę bazową HDF w klasie użytkowej 33, panele polecamy do biura i lokali użytkowych.

Parametry: AC6, 12mm, 4x v-fuga, struktura heliochrome (jony srebra), HDF w klasie 33. Kolekcja Solid Plus w której znajduje się Corfou to najwyższa jakość w doskonałej cenie.