Alsafloor Solid plus 621 Dąb Kanaryjski
Panele podłogowe

Alsafloor Solid plus 621 Dąb Kanaryjski

Numer dekoru: 
621
Kolekcja:  Solid plus
Rozmiar: 
1286mm x 214mm
Wybarwienie:  Dąb Kanaryjski
Grubość: 
12mm
Cena za m2: 
73,90 zł
ZAPYTAJ O PRODUKT lub
Zamów telefonicznie +48 606 449 123

Panele podłogowe 621 Dąb Kanaryjski z kolekcji Solid Plus to produkt który idealnie trafia w potrzeby wszystkich wymagających klientów.

Panel ten po położeniu do złudzenia przypomina podłogi drewniane w barwie jasnego brązu dzięki czemu pasuje do wnętrz klasycznych jak również do pomieszczeń nowoczesnych. Wybór tego koloru to droga do realizacji własnych aranżacji i Państwa projektów. Wywołuje skojarzenia z ciepłym, przytulnym, wygodnym domem. Spokojna kolorystyka daje otwartą i pełną światła przestrzeń. Jest ulubionym kolorem naszych klientów.

Jest to panel uwielbiany przez projektantów wnętrz który pozwala na wszelkie możliwe realizacje i wszelkie możliwe style. Chętnie wybierany przez instytucje publiczne.

Producent zadbał o to, żeby panele sygnowane znakiem Alsafloor posiadały najwyższą jakość dzięki czemu można stosować je na szlakach komunikacyjnych z dużym natężeniem ruchu (np. do kuchni oraz przedpokoju).

Firma Alsafloor zastosowała przemysłową płytę bazową HDF w klasie użytkowej 33, panele polecamy do biura i lokali użytkowych.

Parametry: AC6, 12mm, 4x v-fuga, struktura heliochrome (jony srebra), HDF w klasie 33.

Kolekcja Solid Plus w której znajduje się Dąb Kanaryjski to najwyższa jakość w doskonałej cenie.