Alsafloor Solid plus 619 Dąb Sardynia
Panele podłogowe

Alsafloor Solid plus 619 Dąb Sardynia

Numer dekoru: 
619
Kolekcja:  Solid plus
Rozmiar: 
1286mm x 214mm
Wybarwienie:  Dąb Sardynia
Grubość: 
12mm
Cena za m2: 
73,90 zł
ZAPYTAJ O PRODUKT lub
Zamów telefonicznie +48 606 449 123

Panele podłogowe 619 Dąb Sardynia z kolekcji Solid Plus to produkt który idealnie trafia w potrzeby wszystkich wymagających klientów.

Panel ten po położeniu do złudzenia przypomina podłogi drewniane w barwie szarej dzięki czemu pasuje idealnie do pomieszczeń nowoczesnych w stylu skandynawskim. Ulubiony kolor Duńczyków którym połączyli surowy funkcjonalizm z fantazyjnymi detalami. Ten wybór podłogi konkretyzuje estetykę przestrzeni. Łączenie z białymi bryłami którymi są meble i wszelkie dodatki, swoim pięknem i  funkcjonalnością wpływa na użytkowników. Kolor ten daje dowolność w mieszaniu wszelkich stylów modernistycznych.

Jest to panel uwielbiany przez projektantów wnętrz którzy stawiają duży nacisk na oprawę wizualną i mocne środki wyrazu.

Producent zadbał o to, żeby panele sygnowane znakiem Alsafloor posiadały najwyższą jakość dzięki czemu można stosować je na szlakach komunikacyjnych z dużym natężeniem ruchu (np. do kuchni oraz przedpokoju).

Firma Alsafloor zastosowała przemysłową płytę bazową HDF w klasie użytkowej 33, panele polecamy do biura i lokali użytkowych.

Parametry: AC6, 12mm, 4x v-fuga, struktura heliochrome (jony srebra), HDF w klasie 33.

Kolekcja Solid Plus w której znajduje się Dąb Sardynia to najwyższa jakość w doskonałej cenie.